The big 40/ movie scenario

DOKUMENTIS FILMAS
LĖKTUVŲ KATASTROFOS IR LAKŪNŲ ŽŪTYS – MISTIKA AR
ATSITIKTINUMAS


2015 metais Europos dangaus padangę gaubė negandos. Teroristų išpuoliai tyčia numušant lėktuvus, atšiaurios oro sąlygos, visa tai gerokai apsunkina lakūnų darbą.

Pirmoji mįslė :

Kovo 24-tąją dieną Prancūzijos Alpėse sudužo “ Germanwings” skrydžių bendrovės lėktuvas. Lakūnas be priežasties nukreipė lėktuvą į pražūtį. Ši katastrofa siejama su 40 minutės mįsle. Dar viena tokio paties likimo katastrofa ištiko ir Singapūro pilotus, lėktuvui sudužus 40-tą minutę.

Antroji mįslė:

2016m.  gegužės 16 dieną, Lietuvos dangaus padangėje pradingo An-2 orlaivis pilotuojamas dviejų patyrusių Lietuvos pilotų Adolfo Mačiulio ir Alvydo Selmistraičio.  Lakūnai su skrydžių valdymo centru prarado kontaktą 40-tą minutę, tuo metu jų nebefiksavo nei vienas radaras.

Nors Lietuvos spauda apie tai nutyli, užsienio žiniasklaida ryžtasi prabilti.  Viename iš tinklaraščių rašoma apie 40 minučių siaubą.Pasak krikščionybės rašto aiškintojų 40 asocijuojasi su laukimu, pasiruošimu, išbandymu arba bausme ir išganymu. Ar tai Dievo siųsta bausmė nuvilnijusi bangomis per visą Europą ?  Kada gi baigsis šios negandos ir ar Europa jau pakankamai nubausta, kad sulauktų išganymo ?

Šis skaičius tarsi Dievo rykštė žmonijai:

Jėzus praleido 40 dienų dykumoje, melsdamasis ir badaudamas,

Gavėnia trunka 40 dienų,

40 dienų Mozė praleido ant Sinajaus kalno, kol gavo 10 Dievo įstatymų rinkinį,

Skaičius 40 musulmonų šventojoje knygoje Korane paminėtas 5 kartus,

Pasaulinis tvanas truko 40 dienų;

Dar senovės Babilone 40 dienų iš dangaus dingo Sietyno žvaigždynas. Tuomet dangų užtraukė tamsūs debesys ir prasidėjo stipri audra.

Filmo tema

Lėktuvų katastrofų ir lakūnų mirčių  mįslės išaiškinimas.

Filmo tikslas

Atskleisti faktą, kodėl lėktuvai sudūžta būtent 40 minutę, kas už to slypi ? Pagrįsti arba paneigti faktus apie mistinę šio skaičiaus reikšmę.

 

Autorė: Monika Daukšaitė

Leave a Comment:

SCROLL TO TOP