gyvenu nuotykiu arba tai, kaip užsiauginau sparnus

Mano gyvenimas yra nuotykis. Ne, visai ne dėl to, kad daug keliauju ( ar bent jau norėčiau daug keliauti). Nuotykis yra gyventi čia ir dabar negalvojant ką pasakys tavo sesuo, ką pamanys aplinkiniai ar kokiais kreivais žvilgsniais tave palydės. Esu tai kas esu, kokia esu ir man taip patinka. Kartais sėdžiu užsidariusi savo kambaryje dienų dienas ir skaitau knygas, rašau laišku mylimiems ir man taip gera. Vien dėl to, kad to noriu. Kitus kartus susimetu visus man rūpimus daiktus į kuprinę ir patraukiu miškan, miškan į Dauginčių Šveicariją  kur pamiškėje stovi mažytė trobelė. Vasaros naktimis tenais rūsena laužas, girdisi draugų juokas ir pašnekesių nuotrupos. Ten vaikai zuja po pievą ir stato namelius medžiuose, o naktimis visi sugula rugiuose ir skaičiuoja toliuose mirksinčias žvaigždes. Nes taip gyventi gera.

Gera ir dabar. Menu kaip šiandien, kaip važiavome į ” Mollerupą” nors ta vieta visai kitaip vadinas. Netgi teigčiau, kad tai buvo iš R raidės. Aš kalbėjau, o tu prikišai man ranką prie skruosto ir padarei tarytum tokį keistą garsą. Nusijuokiau, sakiau tau, – ką darai, o tu tik atsakei pagarsinau tave ir aš prapliupau juoku.  Visi šie prisiminimai tokie šviesūs ir šilti, kaip vasaros naktys , kurias taip myliu. Taip myliu ir tave.

Bet sako, kai myli tai ir paleidi. Negalima savintis nei vieno žmogaus. Aš ne tavo ir tu ne mano ir niekas iš tikro nėra mūsų. Kaip žvaigždynai kinta bėgant laikui, taip ir mes. Rudenį buvę kartu pavasarėjant esame skirtingose vietose ir taip gerai. Gyventi labai labai gera. Kartais galvoju jei tai atnešė nors kiek džiaugsmo į mano širdį, tai jau gerai ir visai nesvarbu kokia istorijos pabaiga. Viskas ką reikia daryti gyvenime, tai gyventi vediniems meilės taip, kad net žvaigždės būtų priverstos atsitraukti. Nei viena istorija iki galo taip ir nesibaigia, tai tik daugtaškis naujai istorijai pradėti.

Kad ir kur bebūtum, kuriuo keliu beeitum būk mylimas ir mylėk visa širdim. Taip kai rudenį, tada kai.. Aš nesakau sudie, sakau iki ir tikiuos, kad esi laimingas, toks laimingas koks tik gali būti žmogus. Nes kas jei ne laimė ir ne meilė ? 

Leave a Comment:

SCROLL TO TOP