vienos merginos istorija

“niekada nerašau laiškų, kai esu laiminga, pabandysiu šįkart. Sako, kad geriausios idėjos kyla tuomet, kai sopa širdį. Šią minutę man nieko nesopa, esu laiminga. Dirbu mylimą darbą ir projektai plaukia vienas po kito su vis įdomesniais užsakymais. Jau laukiu, kai prasidės filmavimai ir aš kino aikštelėje striksėsiu kaip voverytė, bet čia jau nebūsiu dvidešimto asistento dvidešimt penktas asistentas – čia pati sau esu prodiuserė. Gyvenimas pilnas  netikėtumų ir esu dėkinga už tai. Niekas nevyksta be priežasties ir kai pagalvoji , o kas jei viskas taip ir turi būti.

Šiandien į svečius užsuko mano mylima draugė. Mes šnekučiavomės, juokėmės ir klausėm senas, bet taip pamiltas dainas. Niekas taip nepaveja praeities tavo galvoje, kaip muzika, kuri gražina tave į tas dienas. Menu ir šiandien užjūrį. Perklausiau visas dainas, kurias klausydavau su tavimi ir man nuo veido nedingsta šypsena. Ji žino viską apie tave, koks  tu, koks buvai mano akimis, nes tikrojo tavęs aš nepažįstu. Kai jau maniau, kad mano širdis nurimo ir paleido tave. Tu atsiradai, kupinas įtūžio ir nuoskaudų dėl kurių esi kaltas tik tu pats. Niekada nemaniau, kad taip stipriai galima pamiltį žmogų visiškai jo nepažįstant. Bet kaip galima neįsimylėt? Pamenu kai pirmą kartą tave pamačiau, tu atrodei toks pasitikintis savimi ir užtikrintas, o aš jaučiaus tokia nedrąsi, bet tuo pačiu labai norėjau bendrauti su tavimi, pažinti tave. Tą vakarą, kai buvome pas jus stebėjau tave. Vienoje rankoje laikydamą vyno taurę, kita apglėbus save per kelius. Tu atrodei toks velniškai artimas, kaip mano draugas iš pajūrio. Kai pirmą kartą jį pamačiau supratau, kad būsim draugai ir dabar ir po 10metų ir tai nesikeis ir nesikeičia iki šiol. Žiūrint į tave atrodė lyg žiūriu į gerai pažįstamą paveikslą. Nužiūrėjau tave, o tada galvojau, kada gi kitą kart tave pamatysiu, bet prieš štai jus mane turėjot parvežti namo 🙂

Kaip galima neįsimylėti žmogaus, kai jis visas ateina pas tave. Su savo netobulumu, su paprastumu ir plačia šypsena, su rūpesčiu rytais ar man nešalta ir su palinkėjimu vakarais.. net jei tai gerai apgalvotas melas, jis buvo velniškai įtikinantis ir tą minutę tai buvo gerai, gerai ir dabar.”

Leave a Comment:

SCROLL TO TOP